Witamy na stronie startowej
Informacja dla Rodziców PDF Drukuj Email

Informuję, że wychowawcy wysłali do Państwa maile z informacją o dostępnych materiałach dla dzieci oraz możliwością kontaktu z nauczycielem.

Uprzejmie proszę o sprawdzenie, czy Państwo takie wiadomości otrzymaliście i informację zwrotną do wychowawcy (jeśli oczywiście ktoś już tego nie uczynił)

Z poważaniem

Michalina Pisarek

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Chybiu

 
2020-03-25 PDF Drukuj Email

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Nasza praca zdalna ruszyła.. . . .

Zachęcamy wszystkich rodziców

do zaglądania w zakładki oddziałów

i korzystania z propozycji zabaw i zadań dla dzieci.

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 
Domowe przedszkole na TVP ABC PDF Drukuj Email

„Domowe Przedszkole” to pasmo edukacyjne, jakie Telewizja Polska proponuje widzom pozostającym w domach w okresie epidemii koronawirusa.

Będzie można je oglądać w zakładce eSzkoła paśmie na żywo od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-13.00, począwszy od 23 marca 2020 roku.

W ramach 4-godzinnego pasma najmłodsi widzowie obejrzą programy edukacyjne z ulubionymi bohaterami maluchów, takimi jak „Domisie” czy „Miś i Margolcia”. Nie zabraknie też kultowych filmów i seriali, m m.in. „Wyprawy Baltazara Gąbki”, czy „Bolka i Lolka” oraz nowych produkcji: „Rodziny Treflików” oraz „Baśni i bajek polskich”. W ramach pasma „Domowe Przedszkole” pojawią się również programy, w których prowadzący, zwracając się bezpośrednio do dzieci, będą je m.in. uczyć liczyć i rysować. W programie znajdą się też m.in. edukacyjne miniaudycje z udziałem „literkowych” zwierzaków, znanych z oprawy kanału TVP ABC

 
Informacja dla rodziców PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia MEN w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 25.03.2020 r. przedstawiam Państwu ustalenia dotyczące okresu od 26.03-10.04 2020.

Nauczyciele przedszkola w tym okresie będą prowadzili kształcenie na odległość, kontaktując się z Państwem poprzez pocztę mailową, oraz stronę internetową (zakładki zawierające materiały dla poszczególnych oddziałów są w przygotowaniu).

Zgodnie z rozporządzeniem, nauczyciel ma obowiązek poinformowania rodziców o dostępnych materiałach, a także możliwych sposobach i formach ich realizacji przez dziecko w domu.

Nauczyciele opracowali dla Państwa propozycje zabaw, ćwiczeń oraz innych aktywności, jakie Państwo w miarę możliwości, czasu i chęci możecie realizować z dzieckiem.

Przesyłane przez wychowawców dla Państwa materiały, obejmują tzw. temat kompleksowy - tygodniowy, w którym (w warunkach przedszkolnych) w poszczególnych dniach dziecko podejmuje różnorodne aktywności, odwołujące się tematyką do danego cyklu tematycznego. Podkreślam, że  dziecko, będąc w domu może realizować wszystkie, lub wybrane działania, wg własnych możliwości i chęci.

Rekomendowany czas aktywności  to: 15-20 minut dla dziecka 3-4-letniego, oraz 30-45 minut dla dziecka 5-6 letniego (z kilkuminutowa przerwą w połowie wskazanego czasu)

Materiały na czwartek 26.03, oraz piątek 27.03 opublikowane zostaną w środę po południu, a na kolejne tygodnie w każdy poniedziałek  w godzinach dopołudniowych.

Poprzez pocztę mailową Rodzic może konsultować się z nauczycielem, uzyskać informację, poradę  na temat zaproponowanych przez nauczyciela dla dziecka działań.

Informuję, że kontakt z przedszkolem odbywa się wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową, codziennie  w godzinach 7.00-14.00

Życzę Państwu i dzieciom wiele zdrowia, spokoju i siły.

Michalina Pisarek

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Chybiu

 
2020-02-07 Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email

====================================

Uśmiechnięte wnuczęta !

Zadowolenie dziadkowie.

Odbyły się ostatnie uroczystości dla Babci i Dziadka

w naszym przedszkolu.

Dzieci z oddziału II pod okiem Pani Feli

zaprezentowały program artystyczny.

galeria zdjęć

====================================

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL