Home Ciekawe wydarzenia "Wiosna" na zajęciach otwartych dla rodziców w grupie trzylatków.
"Wiosna" na zajęciach otwartych dla rodziców w grupie trzylatków. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina   
niedziela, 15 maja 2011 19:40

3 kwiecień 2011r.

Tematem zajęć otwartych była „Wiosna”. Zajęcia rozpoczęły się powitaniem wszystkich przybyłych rodziców i P. Dyrektor. Dzieci zaprezentowały: ilustrację ruchową do piosenki „Polka wiosenna” , zabawę improwizacyjną „Tulipan”. Wykonały także z pomocą rodziców „Wiosenny kwiatuszek” przeciągając tasiemkę przez otwory w sylwecie kwiatka. Spotkanie zakończyło się rozmową rodziców z nauczycielem, podsumowana została praca dydaktyczno-wychowawcza dzieci, omówiony został temat dotyczący „Terapii logopedycznej”. Nauczycielka prowadząca serdecznie podziękowała rodzicom za przyjście i przypomniała o zwracaniu uwagi na czytanie ogłoszeń.

Zapraszamy do galerii...

 

opracowała: p. Ewa Gacman

Zmieniony: czwartek, 13 października 2011 16:43