Home Ciekawe wydarzenia Pouczające widowisko pt. "Rybak i złota rybka"
Pouczające widowisko pt. "Rybak i złota rybka" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina   
niedziela, 15 maja 2011 22:04

9 maj 2011r.

W poniedziałek, nasze przedszkole odwiedził teatrzyk lalkowy. Zaprezentowana została baśń „O rybaku i złotej rybce”. Dzieci z zainteresowaniem oglądały przedstawienie, obserwowały i reagowały na poszczególne wydarzenie bohaterów. Po zakończeniu odbyła się rozmowa na temat postępowania bohaterów, kto był „dobry”, a kto „zły” i dlaczego? Co wyprosił rybak od rybki? Jaka była baba? Dzieci znały odpowiedzi na wszystkie pytania. Po zakończeniu dzieci pożegnały się z aktorami i rozeszły się do swoich sal. Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć w przedszkolnej galerii.

 

opracowała: p. Ewa Gacman.

Zmieniony: niedziela, 15 maja 2011 22:06