Home Ciekawe wydarzenia Poznajemy Szkoły Podstawowe w Chybiu i Mnichu.
Poznajemy Szkoły Podstawowe w Chybiu i Mnichu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina   
piątek, 12 kwietnia 2013 21:49

12 kwiecień 2013 roku.

Dzisiaj wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej w Mnichu, aby dzieci mogły zobaczyć, jak wygląda i funkcjonuje szkoła. Zorganizowano dla przedszkolaków wiele atrakcji m.in. prawdziwą lekcję z uczniami klasy I, wizytę w bibliotece i świetlicy, oraz pokaz umiejętności tanecznych dzieci, uczęszczających na kółko taneczne. Dzieci zapoznały się także z wyglądem szatni, ubikacji i stołówki, dzięki czemu na pewno mniej stresu przeżyją 1 września, gdy staną się uczniami tejże szkoły. Takie spotkanie przedszkolaków z uczniami zorganizowano parę dni wcześniej także w Szkole Podstawowej nr 1 w Chybiu, dzieci miały okazję m.in poćwiczyć na torze przeszkód w sali gimnastycznej, uczestniczyć w lekcji z wykorzystaniem tablicy multimedialnej oraz zajęciach plastycznych w świetlicy. Dziękujemy za zaproszenie do obu szkół. Zapraszamy do galerii.

opracowała: Michalina Pisarek