Home Ciekawe wydarzenia Jak być bezpiecznym w domu, przedszkolu i na ulicy...
Jak być bezpiecznym w domu, przedszkolu i na ulicy... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina   
czwartek, 17 października 2013 00:00

17 wrzesień 2013 roku

W dniu dzisiejszym dzieci uczestniczyły w spotkaniu z Panami policjantami - asp. Krzysztofem Krzempek oraz asp. Piotrem Jakubiec. Wizyta policjantów w przedszkolu była dla dzieci wielkim przeżyciem, a jednocześnie wspaniałą okazją do utrwalania zasad bezpieczeństwa. Panowie policjanci przygotowali dla dzieci pokaz multimedialny oraz bajkę o tym, jak być bezpiecznym nie tylko na ulicy, ale także podczas zabawy w domu, przedszkolu, czy na placu zabaw. Najwięcej radości wśród dzieci wzbudziły jednak prezenty w postaci odblaskowych opasek, które dzieci powinny nosić jesienną porą po zmierzchu. Niezwykła atrakcja czekała również na przedszkolnym parkingu, Panowie policjanci udostępnili dzieciom służbowy radiowóz. Wszystkie przedszkolaki miały okazję zobaczyć wnętrze policyjnego auta, zawołać przez megafon oraz zalączyć tzw. "koguta" na dachu..Dzieciom bardzo się podobało to spotkanie i na pewno wiele wyniosły z niego dobrego. Dziękujemy Panom policjantom z Komendy Powiatowej w Cieszynie. Zapraszamy do galerii.

opracowała: Michalina Pisarek

Zmieniony: wtorek, 22 października 2013 21:01