Home Nasze sukcesy "Odkrywamy swój talent" - konkurs plastyczny organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie.
"Odkrywamy swój talent" - konkurs plastyczny organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie. PDF Drukuj Email
środa, 13 listopada 2013 20:56

13 listopad 2013 r.

Dzieci z II oddziału (wychowawca p. Ewa Gacman) wzięły udział w konkursie plastycznym, organizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie. Celem tego konkursu było ukazanie przedszkolakom, jak wielką i ważną sprawą jest nauka, zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie własnych zainteresowań. Wśród nadesłanych prac, wyróżnienie otrzymały także dzieci z naszego przedszkola (od lewej): Paweł Szczeciński, tytuł pracy "Będę żeglarzem", Jaś Łagowski tytuł pracy "Będę kierowcą", Natalka Gołyszna "Będę piosenkarką", Nikolka Ochodek "Będę nauczycielką", Paulinka Ryszka "Będę tancerką"