Home Nasze sukcesy Sukces podczas Przeglądu Pieśni Patriotycznej.
Sukces podczas Przeglądu Pieśni Patriotycznej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina Pisarek   
czwartek, 14 listopada 2013 22:58

11 listopad 2013 r.

Tegoroczny Przegląd Pieśni Patriotycznej okazał się dla przedszkolaków z naszego przedszkola wielkim sukcesem. Pomimo ogromnej konkurencji i stresu, dzieci dzielnie wyszły na scenę i pięknie zaprezentowały przygotowane wraz z Panią Aleksandrą Korzeniowską piosenki pt. "Dobry dzień", oraz "Czas pokoju". Przedszkolaki zdobyły w tym roku I miejsce i tym samym zakwalifikowały się do dalszego etapu - występ w przeglądzie diecezjalnym w Hałcnowie. Gratulujemy wszystkim dzieciom i rodzicom.

W występie brali udział:  Małgosia Caban, Weronika Boda, Oliwka Gaik, Wikusia Grygierek, Wikusia Krzempek, Mikołaj Gruszka, Franek Łukosz, Kingusia Skiba, Martynka Brudny, Wojtek Waleczek (oddział IV, wych. Michalina Pisarek), Nikolka Ochodek, Igorek Hareńczyk, Paulinka Ryszka, Ola Staniek, Marysia Strządała, Bartoszek Francuz, Karolinka Porębska, Jasiek Łagowski, Mikołaj Prokop, Julka Moskała, Amelka Pomietło-Kisiel (oddział II, wych. Ewa Gacman)


Zmieniony: niedziela, 29 grudnia 2013 23:01