Home Ciekawe wydarzenia Miniopera dla najmłodszych "Zabłąkane piosenki"
Miniopera dla najmłodszych "Zabłąkane piosenki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina   
piątek, 29 listopada 2013 00:10

29 listopad 2013 r.

W dniu dzisiejszym dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w spektaklu pt. "Zabłąkane piosenki", organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Widowisko to oparte było na piosenkach W. Lutosławskiego do słów m. in. Juliana Tuwima. Dzieci miały okazję wzbogacić wiedzę o pojęcia muzyczne, dowiedziały się m.in. czym jest opera, aria, klucz wiolinowy i wiele innych..Popisy aktorów, gra świateł i barwne dekoracje wzbudziły zachwyt wśród wszystkich przedszkolaków..największe emocje wywołał ulatniający się na scenie dym..:) Zapraszamy do galerii.

opracowała: Ewa Kapias

Zmieniony: poniedziałek, 30 grudnia 2013 00:21