Home Ciekawe wydarzenia Teatrzyk o "Jasiu i Małgosi".
Teatrzyk o "Jasiu i Małgosi". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina   
wtorek, 14 października 2014 00:00

14 październik

Dzisiejszego dnia w naszym przedszkolu gościło Studio Małych Form Teatralnych SZTUKA. Dzieci miały okazję zobaczyć przedstawienie teatralne pt. "Jaś i Małgosia". Ta, jakże dobrze znana przedszkolakom baśń braci Grimm, była nie tylko wielką atrakcją, ale również stanowiła wartościową lekcję, ponieważ wzbogacona była o treści ekologiczne. Młodsze dzieci dowiedziały się, a starsze utrwaliły wiadomości na temat ochrony środowiska. Przedszkolaki bardzo chętnie dzieliły się wiadomościami i prezentowały własne umiejętności na scenie, m.in. segregując właściwie śmieci, czy tańcząc kruczy taniec.. Występ aktorów zapewnił wyśmienitą zabawę i przyniósł dzieciom wiele radości. Zapraszamy do galerii.

opracowała: Marcelina Janik

Zmieniony: wtorek, 25 listopada 2014 00:46