Home Ciekawe wydarzenia Wizyta Świętego Mikołaja
Wizyta Świętego Mikołaja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina Pisarek   
wtorek, 06 grudnia 2016 00:00

6 grudzień 2016 r.

Wreszcie nadszedł ten jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku.. Przed obiadem, na dzieci czekała niespodzianka - przedstawienie teatralne pod tytułem "Bajka o zajączku", w wykonaniu teatru "Kwadryga" z Bielska-Białej. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy bohaterów bajki - złośliwego zajączka, wesołej wiewiórki, uprzejmego niedźwiadka oraz groźnego wilka. Bajka ta, była niezwykle pouczająca, pokazała dzieciom, że należy być dobrym i uprzejmym dla innych, a wspólna zabawa z przyjaciółmi to przyjemny i radosny sposób spędzania wolnego czasu. Po obiedzie na dzieci czekały w salach prezenty. Święty Mikołaj znalazł czas, aby spotkać się z każdą grupą przedszkolaków. Dzieci także przygotowały dla gościa niespodziankę, przywitały go świątecznymi piosenkami i wierszykami. Radości nie było końca...zapraszamy do galerii.

opracowała Michalina Pisarek