Spotkanie z wychowawcami. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina Pisarek
wtorek, 09 czerwca 2020 11:51

Informuję, że wychowawcy będą pełnili od godziny 8.00-12.00 dyżury w dniach:

Pani Dagmara Faruga 22 czerwca r. (poniedziałek)  - szatnia oddziału I

Pani Ewa Kapias 23 czerwca 2020 r. (wtorek) - szatnia oddziału I

Pani Katarzyna Michałek 24 czerwca 2020 r (środa) - szatnia oddziału I

Pani Aleksandra Korzeniowska 25 czerwca 2020 r. (czwartek) - szatnia oddziału II

Pani Ewa Kuboszek 25 czerwca 2020 r. (czwartek) -  szatnia oddziału VI i VII

Pani Aneta Gilewicz 26 czerwca 2020 r. (piątek) -  szatnia oddziału VI i VII

Pani Felicja Holisz 26 czerwca 2020 r. (piątek) - szatnia oddziału II

W wyznaczonych terminach wychowawcy będą czekali na Państwa oraz dzieci (szczególnie te, odchodzące do szkoły), aby pożegnać się, wręczyć dzieciom pamiątkowe dyplomy, przekazać rzeczy osobiste.

Jeśli rodzic lub inna  osoba nie będzie w stanie podejść w wyznaczonym dniu do przedszkola, rzeczy osobiste dziecka można będzie odebrać w czasie dyżuru wakacyjnego tj. od 7 sierpnia 2020 r. lub poprzez telefoniczne ustalenie indywidualnego terminu.

Rodzice mogą nabyć zdjęcia z balu (albumy)  w kwocie 33 zł (tylko wyliczone pieniądze) oraz obowiązkowo zdać karty magnetyczne w opisanej kopercie (tylko dzieci odchodzące do szkoły i nie zgłoszone na dyżur wakacyjny).

Uprzejmie proszę o podchodzenie do drzwi frontowych poszczególnych oddziałów, z zachowaniem zasady dystansu społecznego oraz dezynfekcję rąk.

O ww. ustalonych terminach spotkań wychowawcy będą dodatkowo informowali Państwa  telefonicznie.

Michalina Pisarek

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Chybiu