Home Rekrutacja
Rekrutacja
Informacja o wynikach rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 marca 2020 08:15

Uprzejmie informujemy, że informację na temat dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do Przedszkola Publicznego w Chybiu na rok szkolny 2020/2021

można uzyskać telefonicznie (33 8561-013).

W przypadku zakwalifikowania dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021, potwierdzenie  przez rodzica woli przyjęcia dziecka odbywa się tymczasowo telefonicznie (rodzic będzie zobowiązany do zgłoszenia się osobiście i podpisania woli przyjęcia w późniejszym czasie), bądź dokument ten można pobrać, podpisać i przesłać w postaci skanu na adres mailowy przedszkola

Uwaga!rodzice dziecka zakwalifikowanego do oddziału zamiejscowego (oddziały Przedszkola Publicznego w Chybiu prowadzone w Szkole Podstawowej nr 2 w Chybiu) mogą pobrać, podpisać, wykonać skan i wysłać dokument zamieszczony poniżej:

potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do oddziału zamiejscowego

(składają wyłącznie rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkola na nowy rok szkolny)

rodzice dziecka zakwalifikowanego do Przedszkola Publicznego w Chybiu (w centrum, przy ulicy Bielskiej 33) mogą pobrać, podpisać, wykonać skan i wysłać dokument zamieszczony poniżej:

potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola

Zmieniony: poniedziałek, 23 marca 2020 09:33

Bardzo ważna informacja w związku z koronawirusem. PDF Drukuj Email
środa, 11 marca 2020 12:44

WAŻNA INFORMACJA

W związku z komunikatem MEN, wydanym w dniu dzisiejszym informujemy, że w dniach 12, 13 marca przedszkole zapewnia dzieciom zajęcia opiekuńcze.

Zwracamy się z prośbą o przyprowadzenie tylko tych dzieci, których rodzice w dniach 12 i 13 marca nie są w stanie zapewnić im opieki.

W dniach od 16 do 25 marca zajęcia wychowawczo-dydaktyczne i opiekuńcze w przedszkolu będą zawieszone.

Prosimy nie przyprowadzać dziecka do placówki.

W przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły rodzicowi dziecka do 8 roku życia należy się zasiłek opiekuńczy.

Aby uzyskać dodatkowy zasiłek opiekuńczy wystarczy złożyć oświadczenie do swojego pracodawcy.

Wzór oświadczenia można pobrać na stronie internetowej ZUS www.zus.pl

Osoby prowadzące działalność pozarolniczą składają oświadczenie w ZUS.

Zmieniony: poniedziałek, 23 marca 2020 09:32

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 PDF Drukuj Email
wtorek, 11 lutego 2020 00:00

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do Przedszkola Publicznego w Chybiu na rok szkolny 2020/2021 odbędzie na podstawie

Zarządzenia  nr 13/WG/2020 Wójta Gminy Chybie z dnia 29 stycznia 2020 r.w dniach

od 17.02.2020 -26.02.2020 r.

Informujemy, że wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola dostępne  będą w sekretariacie przedszkola od dnia 11.02.2020 oraz przez cały okres rekrutacji na stronie internetowej .

Informujemy także, że wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola przyjmowane będą wyłącznie w wyznaczonych dniach rekrutacji.

ZASADY REKRUTACJI

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Wniosek o przyjęcie do przedszkola

Oświadczenie o planowanym czasie pobytu dziecka w przedszkolu

Oświadczenie o planowanym czasie pobytu dziecka w przedszkolu (do oddziału zamiejscowego przy SP nr 2 w Chybiu)

Oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata

Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka oraz niewychowywaniu żadnego dziecka wspólnie z jego rodzicem

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez rodzeństwo kandydata w tym samym przedszkolu

Oświadczenie o zatrudnieniu/nauce lub prowadzeniu gospodarstwa rolnego albo pozarolniczej działalności gospodarczej

Oświadczenie o korzystaniu ze świadczeń pieniężnych pomocy społecznej

Zmieniony: środa, 12 lutego 2020 06:22