Home Nasze sukcesy
I miejsce podczas Przeglądu Pieśni Patriotycznych w Chybiu PDF Drukuj Email
sobota, 11 listopada 2017 00:00

11 listopad 2017 r.

Tegoroczny Przegląd Pieśni Patriotycznych zakończył dla naszych przedszkolaków kolejnym sukcesem, dzieci zajęły I miejsce! Pani Aleksandra Korzeniowska przygotowała z dziećmi dwie piosenki, tj. o Polsce, oraz o naszej miejscowości Chybie. Dzieci śpiewając "...czy to noc, czy to dzień, w kraju naszym pięknie jest..." oraz "...całe Chybie śpiewa z nami, my miejscowość swą kochamy.." ujęły serca jury oraz publiczności, gratulujemy i bardzo cieszymy się z sukcesów.

opracowała: Michalina Pisarek

Przegląd Pieśni Patriotycznych w Hałcnowie PDF Drukuj Email
wtorek, 18 kwietnia 2017 08:54

Dzieci z oddziału IV i II dumnie reprezentowały nasze przedszkole na powiatowym szczeblu Przeglądu Pieśni Patriotycznych w Hałcnowie. Pomimo doskonałego wykonania przez dzieci przygotowanych przez Panią Aleksandrę Korzeniowską piosenek, nie udało zająć się tym razem miejsca w czołówce.

Brawo dzieci za piękne wystąpienie!

Zmieniony: sobota, 17 listopada 2018 17:30

I miejsce w Przeglądzie Pieśni Patriotycznych w Chybiu PDF Drukuj Email
środa, 21 grudnia 2016 12:39

11 listopad 2016 r.

Tegoroczny Przegląd Pieśni Patriotycznych zakończył się dla przedszkolaków

z Chybia wielkim sukcesem. Dzieci z oddziału IV oraz II wyśpiewały pod

kierownictwem Pani Aleksandry Korzeniowskiej pierwsze miejsce.

Gratulujemy!

Zmieniony: sobota, 17 listopada 2018 17:33

I miejsce w konkursie "Młoda Gwiazda" PDF Drukuj Email
środa, 08 czerwca 2016 11:19

W tegorocznym konkursie "Młoda Gwiazda" zaszczytne pierwsze miejsce zdobyła Martynka Ryszka, z oddziału IV. Martynka śpiewając o "złotym słońcu, złotych plażach i srebrnych grzywach fal..." przeniosła zgromadzoną publiczność w miejsca, gdzie już niedługo przedszkolaki będą wraz z rodzicami odpoczywały, gdy nadejdą upragnione wakacje.

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój ulubiony bohater literacki" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 października 2015 00:00

24 październik 2015 r.

W organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Mój ulubiony bohater literacki", przedszkolak z naszego przedszkola - Ksawery Krzempek otrzymał wyróżnienie za wykonanie pracy plastycznej pt. "Słoń Elmer". Serdecznie gratulujemy!

Zmieniony: środa, 30 grudnia 2015 08:34

<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>