Home Nasze sukcesy
Nasze sukcesy
Diecezjalny Przegląd Pieśni Patriotycznych w Hałcnowie - II miejsce wyśpiewane przez dzieci z chybskiego przedszkola. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina Pisarek   
piątek, 14 marca 2014 00:00

14 marzec 2014 r.

Wielkim sukcesem zakończył się udział dzieci z naszego przedszkola w II etapie Przeglądu Pieśni Patriotycznych, organizowanym w Hałcnowie. Przedszkolaki z chybskiego przedszkola wyśpiewały II zaszczytne miejsce, a warto dodać, że konkurencja i poziom występów był na naprawdę wysoki. Gratulujemy wygranej:)

Zmieniony: środa, 30 grudnia 2015 08:34
 
Konkurs "Jedz ryby, bo to zdrowe.." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina Pisarek   
czwartek, 12 grudnia 2013 23:08

12 grudzień 2013 r.

W konkursie pt. "Jedz ryby, bo to zdrowe i na maksa odjazdowe", ogłoszonym przez Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka "Żabi Kraj", spośród wszystkich nadesłanych prac, wyróżnienie otrzymała Paulinka Janota, za wykonanie oryginalnej i ciekawej pracy plastycznej pt. "Zdrowa rybka na talerzu." Gratulujemy.

 

Zmieniony: niedziela, 29 grudnia 2013 23:20
 
Sukces podczas Przeglądu Pieśni Patriotycznej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina Pisarek   
czwartek, 14 listopada 2013 22:58

11 listopad 2013 r.

Tegoroczny Przegląd Pieśni Patriotycznej okazał się dla przedszkolaków z naszego przedszkola wielkim sukcesem. Pomimo ogromnej konkurencji i stresu, dzieci dzielnie wyszły na scenę i pięknie zaprezentowały przygotowane wraz z Panią Aleksandrą Korzeniowską piosenki pt. "Dobry dzień", oraz "Czas pokoju". Przedszkolaki zdobyły w tym roku I miejsce i tym samym zakwalifikowały się do dalszego etapu - występ w przeglądzie diecezjalnym w Hałcnowie. Gratulujemy wszystkim dzieciom i rodzicom.

W występie brali udział:  Małgosia Caban, Weronika Boda, Oliwka Gaik, Wikusia Grygierek, Wikusia Krzempek, Mikołaj Gruszka, Franek Łukosz, Kingusia Skiba, Martynka Brudny, Wojtek Waleczek (oddział IV, wych. Michalina Pisarek), Nikolka Ochodek, Igorek Hareńczyk, Paulinka Ryszka, Ola Staniek, Marysia Strządała, Bartoszek Francuz, Karolinka Porębska, Jasiek Łagowski, Mikołaj Prokop, Julka Moskała, Amelka Pomietło-Kisiel (oddział II, wych. Ewa Gacman)


Zmieniony: niedziela, 29 grudnia 2013 23:01
 
"Odkrywamy swój talent" - konkurs plastyczny organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina Pisarek   
środa, 13 listopada 2013 20:56

 

13 listopad 2013 r.

Dzieci z II oddziału (wychowawca p. Ewa Gacman) wzięły udział w konkursie plastycznym, organizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie. Celem tego konkursu było ukazanie przedszkolakom, jak wielką i ważną sprawą jest nauka, zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie własnych zainteresowań. Wśród nadesłanych prac, wyróżnienie otrzymały także dzieci z naszego przedszkola (od lewej): Paweł Szczeciński, tytuł pracy "Będę żeglarzem", Jaś Łagowski tytuł pracy "Będę kierowcą", Natalka Gołyszna "Będę piosenkarką", Nikolka Ochodek "Będę nauczycielką", Paulinka Ryszka "Będę tancerką"


Zmieniony: środa, 30 grudnia 2015 07:41
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL